lyssna_nu.png
رادیو علمی
خبرها

پایگاه هوایی حمیمیم سوریه در اختیار روسیه قرار می گیرد

بر اساس توافق انجام شده میان دو کشور روسیه و سوریه که امروز با امضای ولادیمیر پوتین نهایی شد، پایگاه هوایی حمیمیم در استان لاذقیه سوریه در اختیار نیروی هوایی روسیه قرار می گیرد.

معاهده تاریخی صلح کلمبیا امضا شد

رئیس‌جمهوری کلمبیا و رهبر شورشیان چپ‌گرای فارک با امضای توافق صلح رسما به جنگ ۵۲ ساله‌ای که بیش از ۲۶۰ هزار کشته برجای گذاشت، پایان دادند.

پوتین:

با اصلاحات می‌شد جلوی سقوط اتحاد شوروی را گرفت

رئیس‌جمهور روسیه خاطر نشان کرد، حزب کمونیست اتحاد شوروی سابق باید به جای آن که اجازه به سرنگونی شوروی بدهد این بلوک را تبدیل به یک نهاد دموکراتیک می کرد.

سخنگوی رسمی وزارت خارجه مصر: همه طرف‌ها بایستی به حاکمیت سوریه احترام بگذارند و مبارزه با تروریسم بهانه‌ای برای اجرای مانورهای سیاسی یا مهندسی مجدد نقشه جغرافیایی سیاسی به‌ویژه در شمال سوریه نباشد

پرهیز چند بانک ایرانی از معامله با قرارگاه خاتم‌الانبیا

روزنامه کیهان می‌نویسد برخی بانک‌های کشور در مسیر خودتحریمی افتاده‌ و در اجرای توافق FATF از راه‌اندازی کار اشخاص حقیقی و حقوقی تحریم شده طفره می‌روند.

جرمی کوبین: ناتو باید تعطیل شود

یک روزنامه نگار انگلیسی ویدئویی از رهبر فعلی حزب کارگر این کشور منتشر کرد که در آن وی خواهان تعطیل کردن ناتو و متوقف کردن فعالیت این ائتلاف نظامی شده است.

Skriv in det du vill söka efter här

Följ oss

برای دیدن فیلم های ارزنده تاریخ سینما می توانید به لینک  CCAza مراجعه کنید

cinema-2.jpg

سحنان برنی سادرز در باره دخالت های امریکا در سرنگونی دولت ها از جمله دولت قانونی دکتر مصدق

به یاد "وان تروی"

شعری از شاعر ویتنامی " توهوئو"، دروصف "نگوین وان تروی" کارگر مبارز ویتنامی، که به فرمان اشغالگران آمریکایی توسط رژیم دست نشانده سایگون تیرباران شد.

سروده"وان تروی"بوسیله فدایی خلق بهمن آژنگ ترجمه و توسط فدایی خلق علیرضا نابدل به صورت شعر تنظیم گردیده است.

 نامه چارلی چابلین به دخترش 

ادامه در صفحه بعد

صفحاتی از جنبش  آزادی خواهی و عدالت طلبی ایران